Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kraków – warsztaty shibari – poziom „open level”

23 września 2018 @ 11:00 - 16:00

200zł

Szczegółowe informacje

Zapraszamy na warsztaty przeznaczone dla osób dysponujących już pewnym zakresem umiejętności w dziedzinie shibari.
Zakładamy zróżnicowanie poziomu wiedzy poszczególnych użytkowników i będzie to możliwość dopasowania ćwiczonych elementów do potrzeb poszczególnych osób.
Warsztat ten można traktować jako uzupełnienie warsztatów z dnia poprzedniego (poziom podstawowy:  https://nawado.pl/wydarzenie/krakow-warsztaty-shibari-na-poczatku-drogi-liny/ ) i uzyskać tym sposobem dwudniowe warsztaty.
Osoby bardziej zaawansowane będą mogły pogłębić swoją wiedzę o kolejne umiejętności, o techniki zaplanowane dla nich przez prowadzących lub zaproponowane przez siebie.
I w końcu osoby dysponujące pewnym doświadczeniem będą mogły skorzystać z konsultacji, podpowiedzi i krytycznych uwag, tak aby ich umiejętności i kompetencje mogły znacząco wzrosnąć.
Zatem w pewnym sensie sami uczestnicy będą kształtować tematykę i poziom przyswajanych umiejętności.
Na warsztaty w tej formule przewidujemy zmniejszony limit miejsc, tak aby prowadzący mógł każdej z par poświęcić odpowiedni zakres uwagi.
Termin: 23 września 2018r (niedziela) – 11.00 – 16.00
Lokalizacja – Kraków, ul. Dolnych Młynów 10
Koszt – 200 zł od pary
Strój na zajęcia dowolny, swobodny.
Jakkolwiek zapewniamy liny do zajęć warsztatowych, mile widziane jest ewentualne zabranie własnych. Podczas warsztatów będzie można też zakupić oferowane przez nas liny jutowe do shibari ( https://nawado.pl/zakupy/ )Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: nawado.pl@gmail.com z dopiskiem „Shibari Kraków- niedziela ”

Uwaga – ilość miejsc ograniczona! Zgłoszenia, potwierdzone wpłatą, przyjmujemy do chwili wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność wpłat.
Zapraszamy,
Slaanesh & GanRaptor

Szczegóły

Data:
23 września 2018
Czas:
11:00 - 16:00
Koszt:
200zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków, Dolnych Młynów 10