Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kraków – Warsztaty shibari – na początku drogi liny.

22 września 2018 @ 11:00 - 18:00

200zł

Szczegółowe informacje

Zapraszamy na warsztaty, na których można będzie dowiedzieć się więcej o SHIBARI, nauczyć się technik i otworzyć dla siebie drzwi do fascynującej krainy KINBAKU.

Na tych warsztatach chcemy w zwartej formie przekazać informacje o tym czym jest shibari, jak można wykorzystywać jego różne aspekty, pokażemy podstawowe techniki, uzupełniając je autorskimi sposobami na wykonania niektórych elementów.
Planujemy dotrzeć z wykonywanymi technikami do etapu pół podwieszeń i pierwszych, z asystą, prób podwieszeń.
Planujemy tak rozłożyć akcenty przekazywanej wiedzy, aby zajęcia były przystępne i dla osób całkowicie początkujących, jak też i dla osób dysponujących już pewnym zasobem umiejętności.

 

Termin: 22 września 2018r (sobota) – 11.00 – 18.00
Lokalizacja – Kraków, ul. Dolnych Młynów 10
Koszt – 200 zł od pary

Strój na zajęcia dowolny, swobodny.

Jakkolwiek zapewniamy liny do zajęć warsztatowych, mile widziane jest ewentualne zabranie własnych. Podczas warsztatów będzie można też zakupić oferowane przez nas liny jutowe do shibari (https://nawado.pl/zakupy/ )

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: nawado.pl@gmail.com z dopiskiem „Shibari Kraków- sobota ”

Uwaga – ilość miejsc ograniczona! Zgłoszenia, potwierdzone wpłatą, przyjmujemy do chwili wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność wpłat.
Zapraszamy,
Slaanesh & GanRaptor

Ps. Następnego dnia, w tym samym miejscu, odbędą się warsztaty shibari na poziomie „open”. Można je traktować jako kontynuację zajęć sobotnich.
Więcej informacji w opisie niedzielnego wydarzenia ( https://nawado.pl/wydarzenie/krakow-warsztaty-shibari-poziom-open-level/ )

Szczegóły

Data:
22 września 2018
Czas:
11:00 - 18:00
Koszt:
200zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków, Dolnych Młynów 10