SYLWESTER 2015 – w klimacie shibari i bdsm

  • 18 listopada 2015

Tutaj link do anonsu organizatora: http://ustaclub.pl/event/690

Rok 2015 zakończymy ostro w klimacie Shibari i BDSM. Szykujcie się na niesamowite doznania w gronie wyzwolonych i sympatycznych ludzi. W tę wyjątkową noc, prócz szampańskiej zabawy do białego rana, mamy możliwość wspólnie oddać się naszym ulubionym zabawom bdsm.
Sylwestrową  imprezę poprowadzą Slaanesh i GanRaptor – Najlepsi w Polsce performersi bdsm i shibari, eksperci sztuki wiązania, twórcy obszernego podręcznika shibari: www.nawado.pl.
Zamiarem prowadzących jest zachęcenie uczestników do wzięcia czynnego udziału w ich aktywności. Wystarczy podejść do nich i ustalić formę spełnienia Waszych fantazji.

Jest to zatem doskonała okazja posmakowania więzów, wykonywanych profesjonalnie i bezpiecznie,  albo pochwalenia się własnym  wykonaniem więzów.

Nie tylko shibari wypełnia paletę możliwych atrakcji tego wieczoru.
Wszelkie działania bdsm są mile widziane i wspierane przez prowadzących i tak jak jest to okazja do poczucia magii dotyku liny, tak też i do posmakowania bata, czy innych praktyk bdsm.
Bezpiecznie, profesjonalnie i z dobranym do oczekiwań natężeniem doznań.
Sylwester BDSM 2015/2016 – Oryginalny pomysł na spędzenie Sylwestra dla Wszystkich kochających klimat perwersji i fetyszu. Jest to też idealna okazja dla tych, którzy dopiero wkraczają w ten świat. Taki sylwester na pewno pozostanie w pamięci na długo!