1-2.02.2014 Podstawy kinku – warsztaty o spełnionych fantazjach BDSM

  • 5 lutego 2014

Poniżej informacja od organizatora zapowiadająca imprezę:
Co ? „PODSTAWY KINKU” – WARSZTATY O SPEŁNIONYCH FANTAZJACH BDSM
Gdzie ? – Warszawa
Kiedy? – 01.02.2014 w godzinach 10.00/20.00
02.02.2014 w godzinach 9.00/17.00
Zastanawiacie się czemu oni „to robią” ?
Czemu ubierają się w ciemne stroje, lateksy, gorsety, czemu sięgają po kagańce i pejcze ?
Jak można lubić ból, jak można dać się poniżać ?
A co więcej – jakim trzeba być człowiekiem, żeby czerpać przyjemność z chłostania kogoś na oczach innych!?
Co jest atrakcyjnego od strony seksualnej w maskach, tatuażu albo klęczeniu pod kaloryferem?
Na te i na inne pytania dotyczące BDSM – bondage, dyscypliny, dominacji i uległości, sadyzmu i masochizmu – będziecie mieli okazję uzyskać odpowiedź na jedynym takim warsztacie w Polsce.
Warsztat ten jest wstępem do cyklu spotkań edukacyjno – rozwojowych poświęconych temu, co w mainstreamie nosi nazwę KINK.
Skierowany jest do osób profesjonalnie zajmujących się pomocą psycho – seksuologiczną, do studentów, którzy planują pracować w tych zawodach oraz do osób, które w większym lub mniejszym stopniu oddają się różnym przyjemnościom związanym z BDSM lub też tych, którzy nie utożsamiają się z tą grupą, ale czują, że chciałyby wiedzieć więcej zanim zaproponują eksperymenty swoim partnerom seksualnym.
BDSM jest jednym z najpowszechniejszych i najbardziej tabuizowanych w naszym kręgu kulturowym zbiorem praktyk seksualnych.
W szkołach seksuologicznych zależnie od przyjętego w nich światopoglądu uczymy się, że jest to rodzaj parafilii, patologii lub zboczenia.
Celem „Podstaw Kinku” jest przyjrzenie się różnym formom nienormatywnych praktyk seksualnych, skonfrontowanie mitów z rzeczywistością, poznanie teorii i praktyki w bezpiecznej, warsztatowej przestrzeni oraz nabranie wrażliwości na sytuację osób, które w BDSM odnajdują otwartość na siebie i partnera, a co za tym idzie na radość z seksu.
Organizatorką „Podstaw Kinku” jest Agata Loewe – psycholożka, seksuolożka i działaczka na rzecz Pozytywnej Seksualności –  idei, gdzie w seksie wszystko wolno pod warunkiem, że nasze praktyki są świadome, odpowiedzialne i mają miejsce za zgodą wszystkich zaangażowanych w nie osób.
Prowadzącymi są Slaanesh i GanRaptor – osoby od wielu lat obecne w środowisku BDSM, autorzy wielu publikacji na temat bondage i warsztatów shibari, performersi  bondage o największym dorobku w Polsce, eksperci shibari. Autorzy podręcznika/strony www.nawado.pl