Nowości wydawnicze

  • 17 kwietnia 2013

W kwietniu na rynku pojawiła się „Inna rozkosz”, książka wydana nakładem wydawnictwa Czarna Owca.

Miło nam, że mogliśmy objąć patronatem tą publikację i umieścić nasze logo na okładce książki.

Książka jest szerokim ( 575 stron ) i godnym polecenia omówieniem praktyk BDSM i zagadnień z nim związanych.

Oto jak przedstawia książkę wydawnictwo:

 

Pierwsza na polskim rynku wydawniczym książka wprowadzająca w świat BDSM i jego historię. Zawiera opisy praktyk oraz obszerne cytaty dotyczące dominacji i uległości. Autorzy przeprowadzili ponad sto wywiadów z osobami skupionymi wokół sceny BDSM. Ponadto w książce znajdziecie wyjaśnienia, na czym polega kontrakt D&P i dlaczego tak istotna jest wyobraźnia i rozróżnienie technik (kary cielesne, wiązanie, klapsy, chłosta, intensywna stymulacja). Poznacie metody indywidualizacji ciała (gorsety, tatuaże, piercing, skaryfikacja) i tajemnic pragnienia (fetyszyzm, przebieranki, balansowanie na granicy płci). Dowiecie się, że D&P to nie tylko zbiór praktyk, ale styl życia preferowany przez wiele osób, zaskoczy Was jak wiele…

Śmieszni, dziwni, chorzy, a nawet niebezpieczni – entuzjaści BDSM nie mają dobrej prasy. Choć niby nikogo nie obchodzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami cudzych sypialni, mało kto potrafi się powstrzymać przed ocenianiem praktyk, które uznaje za choć trochę odbiegające od tego, co uważa za normę. Szczególnie, gdy owe praktyki mają coś wspólnego z seksem.

„Inna rozkosz” daje unikalną szansę spojrzenia na świat seksualnej dominacji i podległości oczami jego mieszkańców i mieszkanek. Zrozumienia, co i dlaczego sprawia im przyjemność. Skonfrontowania się z mitami i własnymi uprzedzeniami. „Czuję dumę, mogąc powiedzieć, że są wśród nas najlepsi ludzie, jakich spotkałem w życiu, tworzący ze sobą wspaniałe związki” – wyznaje jeden z jej bohaterów. Jakkolwiek niezwykłe mogłyby się wydawać te słowa, po lekturze „Innej rozkoszy” nietrudno w nie uwierzyć.

Ewa Tomaszewicz, redaktorka książki

 

Książka do kupienia na stronie wydawnictwa:    Czarna Owca

 

You must be logged in to post a comment.