23-24.04.2016 r. PODSTAWY KINKU- WARSZTAT w Instytucie Pozytywnej Seksualności

  • 17 kwietnia 2016
Szczegółowe informacje od organizatora: Instytutu Pozytywnej Seksualności:
……………………………………………………………………………………………………………………………..
Mamy zaszczyt zaprosić was na PODSTAWY KINKU- WARSZTAT O SPEŁNIANYCH FANTAZJACH BDSM.Zastanawia was dlaczego oni „to robią?” Ubierają się w ciemne stroje- lateksy, gorsety, sięgają po kagańce i pejcze? Jak można lubić ból, jak można dać się poniżać? A co więcej, jakim trzeba być człowiekiem, żeby czerpać przyjemność z chłostania kogoś na oczach innych?! Co jest atrakcyjnego seksualnie w maskach, tatuażach albo klęczeniu pod kaloryferem?

Na te i na inne pytania dotyczące BDSM (bondage, dyscypliny, dominacji i uległości, sadyzmu i masochizmu) będziecie mieli okazję uzyskać odpowiedzi na jedynym takim warsztacie w Polsce.

Warsztat ten, jest wstępem do cyklu spotkań edukacyjno-rozwojowych poświęconego temu, co w mainstreamie nosi nazwę KINK.

Warsztat skierowany jest do osób profesjonalnie zajmujących się pomocą psycho-seksuologiczną (oraz studentów/ek, którzy planują pracować w tych zawodach) ORAZ do osób, które w większym lub mniejszym stopniu oddają się różnym przyjemnościom związanym z BDSM (dominacja, uległość, dawanie klapsów, strój sexy pielęgniarki, wiązanie oczu, kajdanki itd.), LUB nie utożsamiają się z tą grupą, a czują, że chciałyby więcej wiedzieć zanim zaproponują eksperymenty swoim partnerom/kom seksualnym.

BDSM jest jedną z najpowszechniejszych i najbardziej tabuizowanych w naszym kręgu kulturowym praktyk seksualnych. W szkołach seksuologicznych – zależnie od przyjętego w nich światopoglądu – uczymy się, że jest to rodzaj parafilii, patologii lub zboczenia. Celem „Podstaw kinku” jest przyjrzenie się różnym formom nienormatywnych praktyk seksualnych, skonfrontowanie mitów z rzeczywistością, poznanie teorii i praktyki w bezpiecznej, warsztatowej przestrzeni oraz nabranie wrażliwości na sytuację osób, które w BDSM odnajdują otwartość na siebie i partnera, oraz radość z seksu!

Prowadzący: Slaanesh i GanRaptor- to osoby od wielu lat obecne w środowisku BDSM, autorzy wielu publikacji na temat bondage i warsztatów shibari. Performersi bondage o największym dorobku w Polsce. Eksperci shibari. Autorzy strony/podręcznika www.nawado.pl

Organizatorki: Agata Loewe, Wiola Jaworska
Info praktyczne:
Termin 23 – 24 Kwiecień
Koszt: 190 zl- płatność do 31 marca, 250 zł płatność od 1 kwietnia
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info@pozytywnaseksualnosc.pl z dopiskiem ‘KINK’