21.07.2012, Sinteraction I, klub Usta, Warszawa

  • 24 lipca 2012

 

Poniżej treść informacji o pierwszej edycji Sinteraction
21 lipca bierzemy w posiadanie Swingers Klub USTA w Warszawie, gdzie przygotujemy Wam moc atrakcji. Tym, którym mało było wrażeń i perwersyjnej atmosfery na SinStories powinna przypaść do gustu czysto klimatyczna propozycja w zamkniętym, dyskretnym lokalu.
Sinteractions – to nowe, cykliczne Play-Party dla osób, które wiedzą czego chcą i czego oczekują od perwersyjnej imprezy. W zdecydowanym gronie, w eksluzywnym wnętrzu, pod patronatem sprawnych organizatorów zapraszamy na niecodzienne przeżycia i zabawę bez ograniczeń! Spełnij swoje fantazje i wyuzdane marzenia wraz z innymi gośćmi! Będziemy je organizować regularnie – na początku w Warszawie, później także w innych miastach.
W ramach Sinterakcji proponujemy Wam miejsce i możliwość realizacji swoich najskrytszych fantazji w większym gronie. W ramach atrakcji planujemy:

> Misterium Grzechu – niezwykłe wydarzenie prowadzone przez Slaanesh i GanRaptora (nawado.pl), pełne mrocznej i niezwykle wzniosłej erotyki. Zabieramy Was na ceremonię rodem z “Oczu szeroko zamkniętych” gdzie niezwykle perwersyjna zmysłowość zmiesza się z wzniosłą mistyką sądu nad grzesznicami i grzesznikami. czytaj więcej
> Komnatę gorącego wosku – miejsce w którym na własnej skórze wypróbować będziecie mogli pocałunek gorącego wosku. Tutaj dominujący wypiszą na swoich uległych prawdziwe wróżby!
> Oraz inne perwersyjne atrakcje, które skłonią Was do bezwstydnej wspólnej zabawy.
Poza tym zapewniamy niezwykły, perwersyjny klimat i swobodną, dyskretną oraz dobrze zorganizowaną zabawę, bez skrępowania i w kameralnej atmosferze. Bawić się będziemy w pięknie urządzonym i przygotowanym lokalu, wśród nieskrępowanych i gotowych do wspólnych wrażeń osób.
Dyskrecja:
Wszelkie telefony i aparaty fotograficzne zostają w depozycie w szatni. Obsługa jest profesjonalna i minimalna, a lokal otoczony wysokim ogrodzeniem z tui.
Dresscode:
Fetish (Latex, Skóra, Lack, itp.), Burlesque, Military, Goth, nago w obroży,
Wieczorowe – po konsultacji z organizatorami, aby ograniczyć możliwość wejścia gapiów nie zainteresowanych klimatem.
Rezerwacja:
Warunkiem wstępu jest dokonanie rezerwacji poprzez ten formularz i akceptacji przez Organizatora.
Cena:
Para 250 zł,
Single 250 zł,
Singielki – wstęp wolny.
płatne przy wejściu do lokalu
W cenie:
Wstęp do dużego lokalu z mnóstwem pokoi przystosowanych do najróżniejszych zabaw.
Cała noc atrakcji prowadzonych przez SinClub.
Catering (zimny bufet)
Open-Bar (w ramach poczęstunku Alkohole w bufecie bez ograniczeń)

Zapraszamy

Ze względu na wymogi dyskrecji podczas imprezy nie wykonywano żadnych zdjęć.
Poniżej zamieszczamy kilka fotografii ukazujących niektóre wnętrza klubu na etapie przygotowań do Sinteraction.

You must be logged in to post a comment.