17.08.2012 druga Sinpreza w Trójmieście

  • 28 sierpnia 2012

Poniżej tekst zawiadomienia o imprezie. Byliśmy.

Sinpreza – Trójmiasto

* Czas: 17 sierpień 2012, godz. 20:00
* Miejsce: Cafe Kamienica ul. Mariacka 37/39, Gdańsk
* Koszt: 0zł.
* Dress code: nie wymagany, ale klimatyczne akcenty mile widziane
* Gospodarz: Warthog
* Kontakt: info@sinclub.org
* Event: Link

Witajcie kochani!

27 lipca dokonaliśmy czegoś ważnego, a mianowicie stworzyliśmy nowy punkt na klimatycznej mapie Polski. Trójmiejska Sinpreza nie wypaliła… ona wybuchła, a to dzięki Wam oraz waszej otwartości, a miał się kto otwierać, gdyż przybyło przeszło 20 osób, co przebiło nasze najbardziej optymistyczne przewidywania. Pogoda również dopisała, dzięki przyjemnej temperaturze i bezchmurnemu niebu, mogliśmy bez przeszkód siedzieć na świeżym powietrzu i dywagować na tematy bardziej lub mniej związane z naszym fetyszowym światem. Podczas rozmów z gośćmi dało się wyczuć, że nikt nie czuł się nie na miejscu tudzież dyskryminowany w żaden sposób, wszyscy miło spędzili czas, co potwierdziły komentarze na forach internetowych. Sinpreza się udała, ale jak już pisałem to dzięki Wam i za to dziękuję z całego serca, nie dajmy umrzeć tej nowej świeckiej tradycji śmiercią naturalną.
Z tej okazji pragnę zaprosić Was na następną Trójmiejską Sinprezę, która ponownie odbędzie się Cafe Kamienica (szczegóły tutaj), dnia 17 sierpnia 2012 roku. Zabierzcie znajomych, im więcej nas tym lepiej!

Ponownie w spokojnej, przyjemnej atmosferze będzie można porozmawiać na wszelkie interesujące Was tematy (jednak trzymamy się głównie około BDSM-owych), wypić piwo/sok/drinka w miłym towarzystwie i po prostu się zrelaksować.

Ponieważ spotkanie jest niezobowiązujące i “na luzie”, lokal nie jest wynajmowany tylko dla nas. W związku z tym w przypadku problemów ze znalezieniem Sinprezy najlepiej pytać o nią obsługę.

Sinprezy to otwarte spotkania w trakcie których można zamienić wirtualne znajomości na realne oraz porozmawiać na interesujące nas wszystkich tematy przy soku, piwie, drinku (czy co kto lubi). Sinprezy nie są spotkaniami w stylu „play-party” i mają niezobowiązujący charakter. Służą przede wszystkim poznaniu interesujących ludzi w klimacie BDSM/fetysz.Spotkania te mają charakter otwarty, co oznacza, że każdy kto ma ochotę się z nami spotkać jest mile widziany.

Więcej na temat działalności SinClubu i samych Sinprez, znajdziecie na naszej stronie www.SinClub.org.
Artykuł o Sinprezach.

Zapraszamy!
SinCrew

You must be logged in to post a comment.