12.12.2015 r – Noc shibari i bdsm w klubie Usta

  • 11 listopada 2015

Poniżej treść anonsu organizatora. Więcej informacji tutaj: http://ustaclub.pl/event/671
………………………………………………………………………………………………………………………………

Zapraszamy wszystkich sympatyków Shibari i BDSM.
W gronie wyzwolonych i otwartych na nowe doznania, sympatycznych ludzi, możemy rozwijać swoje upodobania, realizować fantazje.
Jest to spotkanie gdzie poznamy ludzi o podobnych, ale też i skrajnie różnych pomysłach, co jest okazją do poruszenia bardziej wyszukanych pokładów wyobraźni .

Po raz kolejny wieczorną imprezę poprowadzą Slaanesh i GanRaptor. Najlepsi w Polsce performersi bdsm i shibari, eksperci sztuki wiązania, twórcy obszernego podręcznika shibari: www.nawado.pl.
Zamiarem prowadzących jest zachęcenie uczestników do wzięcia czynnego udziału w ich aktywności.
Wystarczy podejść do nich i ustalić formę spełnienia Waszych fantazji.

Jest to zatem doskonała okazja posmakowania więzów, wykonywanych profesjonalnie i bezpiecznie,  albo pochwalenia się własnym  wykonaniem więzów.
Prowadzący służą tu pomocą i wsparciem, tak że można przy okazji zabawy podnieść swój poziom umiejętności.

Nie tylko shibari wypełnia paletę możliwych atrakcji tego wieczoru.
Wszelkie działania bdsm są mile widziane i wspierane przez prowadzących i tak jak jest to okazja do poczucia magii dotyku liny, tak też i do posmakowania bata, czy innych praktyk bdsm.
Bezpiecznie, profesjonalnie i z dobranym do oczekiwań natężeniem doznań.

Projekt cyklu Nocy Shibari i BDSM wraz  Waniliowym Studiem BDSM powstał dla pasjonatów mocniejszych wrażeń. Naszym celem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery bazującej na emocjach i fantazjach, które budzą wyzwolony umysł. Dbamy by ludzie uczestniczący w spotkaniach wykazywali dużą dozę tolerancji, co pozwala w nieskrępowany sposób uatrakcyjnić czas i zapewnić niezapomniane doznania.

Powstałe pomiędzy urokliwymi belkami poddasza  Waniliowe Studio BDSM- Usta Club, posiada niesamowity klimat oraz elementy, meble, które jesteś w stanie wykorzystać, nie tylko w swojej wyobraźni, ale tu właśnie realnie.
Aczkolwiek w klubie jest pewna ilość  drobnych gadżetów bdsm przeznaczonych dla gości, to na pewno warto zabrać swoje ulubione zabawki by móc w pełni korzystać z  możliwości klubu.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy od lat realizują się w klimacie perwersji i fetyszu, a także tych, którzy dopiero wkraczają w ten świat i bacznie go obserwują.