05.10.2013 r. Występ w Mam Talent

  • 4 września 2015

 

05.10.2013 wyemitowano nasz występ w programie „Mam talent”.

Na początku lipca zaskoczył nas mail od producenta „Mam talent” z propozycją wystąpienia w szykowanej właśnie edycji programu. Zaproponowano nam ominięcie pierwszego etapu eliminacji i występ od razu w drugiej turze, przed publicznością i jury.

Mieliśmy trochę wątpliwości czy pokaz bondage mieści się w formule tego konkursu.
Postanowiliśmy nie traktować naszego występu jako startu w współzawodnictwie – tu nie można było liczyć na sukces – natomiast pokazać jakiś efektowny fragment tego czym może być shibari, skorzystać z możliwości przeżycia wyjątkowej przygody i zobaczenia takiego programu „od środka”.
Na wesoło i bez górnolotnego zadęcia

Zadanie nie było łatwe gdyż limit czasu na występ normalnie wynosił 2 minuty, a po wysłuchaniu naszych argumentów został przedłużony raptem do 3,5 minuty .
Zastanawialiśmy się zatem co pokazać i jak to wykonać w tak krótkim czasie.

Publiczność na widowni, widzowie z obsługi i ekipy producenta bardzo sympatycznie zareagowali na nasz występ, nagrano w sumie ze cztery godziny dodatkowych materiałów filmowych.
Jury było zaskoczone tematyką pokazu jaki mieli ocenić, w rezultacie otrzymaliśmy dwa głosy na „tak” i jeden na „nie” przechodząc do następnego etapu.

Poniższy link prowadzi do filmu przedstawiającego  efekt nagrań wyemitowany w telewizji: