Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Predicament shibari – warsztaty

9 czerwca 2017 @ 19:00 - 22:00

75zł - 150zł

Szczegółowe informacje od organizatora:

Predicament oznaczy kłopotliwe położenie.

Na naszych kolejnych warsztatach chcemy pokazać Wam jeszcze jeden sposób postrzegania shibari, zainspirować do nowych odkryć oraz przećwiczyć kolejne techniki wiązania.

Tym razem chcemy się skupić na predicament shibari, którym jest wykorzystanie liny i technik shibari do wywołania swoistej gry w „udręczenie”.

Ułożenie lin oraz ukształtowana nimi pozycja ciała są tu tak przemyślane, by więzy wywoływały kontrolowane „udręczenie”, a próby jego zmiany przez osobę w więzach, wpędzały „ofiarę” z jednej kłopotliwej sytuacji w drugą, powodowały swoistą huśtawkę udręczenia, kontrolowanego bólu, uległości i zawstydzenia.

Klasycznym przykładem sytuacji predicament shibari może być wiązanie, w którym jeden koniec liny przywiązany jest do wygiętych do krawędzi bólu ramion, a drugi do uniesionej stopy – jej opuszczenie do wygodniejszej pozycji jeszcze bardziej naciąga ramiona, zaś przynoszące ulgę odgięcie rąk, wymusza jeszcze wyższe uniesienie stopy.

Warsztat przeznaczony jest dla par (!!), które chcą doświadczyć predicament shibari po raz pierwszy oraz tych, które pragną wzbogacić arsenał swoich technik i aktywności z zakresu bdsm.

Spotkanie poprowadzą Slaanesh i GanRaptor, autorzy pierwszego polskiego podręcznika shibari.
Podczas warsztatów będziecie również mogli kupić liny oraz akcesoria do ich pielęgnacji.

informację organizacyjne:

Termin – 09.06. 2017 r., godz. 19.00-22.00
Lokalizacja – Instytut Pozytywnej Seksualności
Koszt – 75 zł od osoby- płatność do 31.05.2017 r.
100 zł płatne od osoby- płatność od 01.06.2017 r.,

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info@pozytywnaseksualnosc.pl z dopiskiem „SHIBARI-09.06”

Uwaga – ilość miejsc ograniczona! Zgłoszenia, potwierdzone wpłatą, przyjmujemy do chwili wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność wpłat.