Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Pokazy shibari na Konwencie Tattoo w Poznaniu

26 marca 2017 @ 17:00 - 19:00

shibari, kinbaku, bondage, semenawa,

Poniżej anons organizatora:

shibari performance, kinbaku, bondage, bdsm

Warszawa, Fetyszomania

Shibari – wywodząca się z Japonii sztuka układania więzów. Kiedyś stosowana tam do skrępowania pokonanych przeciwników lub skazanych na więzy przestępców.

Dziś  wykorzystywana do celów artystycznych na pokazach, w filmach, zdjęciach, grafikach dla pokazania piękna ludzkiego ciała, wykonania rzeźby, obrazu kształtowanego linami jak pędzlem lub dłutem. Dla pokazania emocji wzbudzanych udręczeniem i pożądaniem.

Dziś shibari nie ma nic wspólnego z przemocą, ze zbrodnią. Jest pełną emocji grą pomiędzy parą ludzi, swoistym tangiem odgrywanym w linach, czasem w powietrzu, intymnym przeżywaniem bardzo silnych doznań i zmysłowych wrażeń – swoistą pieszczotą.Estetycznym spektaklem, którego obserwatorzy mogą uzyskać doznania współodczuwania wydarzeń rozgrywających się przed ich oczyma.

W trakcie Poznań Tattoo Konwent 2017 odbędzie się niesamowity pokaz  w wykonaniu znanego eksperta shibari, twórcy podręcznika nawado.pl – wystąpią:

GanRaptor i Slaanesh

Po zakończeniu pokazu będzie możliwość spróbowania swych sił, doznań w więzach, w podwieszeniu. Zachęcamy do zgłoszenia się i poddania się więzom. Przeżycia, tu i teraz, na scenie, ekscytującej przygody.

Szczegóły

Data:
26 marca 2017
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://poznan.tattookonwent.pl/poznan-2017/atrakcje/pokazy/shibari

Miejsce

Konwent Tattoo Poznań 2017
Głogowska 14
Poznań, Wielkopolskie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://poznan.tattookonwent.pl/poznan-2017/atrakcje/pokazy/shibari