Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BdsM & Shibari Night

3 lutego 2018 @ 21:00 - 4 lutego 2018 @ 05:00

Informacje od organizatora:

EUPHORIA Club

Szanowni Państwo!

„Za złe zachowanie hardcorowe lanie, za pyskowanie klękanie…” – BDSM & Shibari Night  – Sex party

Klub Euphoria razem z parą BiIiIdea zapraszają na imprezę inną niż wszystkie. Pokazy shibari, pokazy dominacji i uległości, chłosta… to tylko niewielka zapowiedź tego co będzie działo się tej nocy!

Zapraszamy zarówno osoby uległe jak i dominujące, switch, początkujące, jak i wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć bądź zasmakować na własnej skórze uroków BDSM i shibari.

Chcesz zostać związana/związany, chcesz poczuć na swojej skórze odcisk liny, czy pręgi po ostrej chłoście, a może chcesz poczuć siłę bata w swojej dłoni i kogoś wychłostać … A może pragniesz ostrej lekcji dyscypliny? – zapraszamy!

Chcesz zobaczyć krew, pot i łzy, ból i jednoczesną przyjemność, odkryć tajniki siły dominacji fizycznej i psychicznej… Zobaczyć w jaki sposób masochizm może wyzwalać ekstazę, a sadyzm wzbudzać nieopisaną przyjemność… Tej nocy wszystko będzie w zasięgu ręki

„klęczę i czekam..

od niego zależy na co..

dotyk, chłosta, ból…

kara czy nagroda?”

Wyjątkową oprawę imprezie nada obecność  Slaanesh  i GanRaptora. Gan Raptor i Slaanesh – od ośmiu lat występują na scenach klubów fetysz i BDSM głównie z pokazami shibari, ale także z pokazami dominacji.

Organizują i prowadzą warsztaty shibari w Polsce, Danii i Berlinie. To, co ich wyróżnia to perfekcjonizm i dbałość o najmniejsze szczegóły.

Są również twórcami strony internetowej nawado.pl – najobszerniejszego w skali świata, podręcznika technik bondage i shibari.

Do Waszej dyspozycji oddajemy oczywiście meble klimatyczne (m.in. dyby, kozioł, krzyżak), a także wszelkiego rodzaju gadżety BDSM (m.in. pejcze, baty, kajdany, liny, łańcuchy).

W tym dniu obowiązuje ścisły dress code. Chodzenie w ręcznikach i dresach zabronione!

Dozwolone: stroje skórzane, latex, pcv, lack, pet play, pony play, cyber, pin-up, Lolita, drag queen, crossdressing, uniformy i mundury (pełne), burlesque, goth w stylizacji fetish, wyjątkowa i sexowna bielizna, nagość, stroje japońskie i wieczorowe bądź dla Panów długie ciemne spodnie i koszula bądź ciemny t-shirt

UWAGA! Każdy z gości otrzyma drobny upominek (zarówno Panie jak i Panowie).

 

*** EUPHORIA CLUB – TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ ! ***

Szczegóły

Start:
3 lutego 2018 @ 21:00
Koniec:
4 lutego 2018 @ 05:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

EUPHORIA Club
Piłsudskiego 220
Marki,
+ Google Map