Demoniq to należąca do firmy „Hyperion Mariusz Senger” marka produktów z grupy bielizny erotycznej.
Demoniq projektuje te stroje, szyje i dystrybuuje w zasadzie po całym świecie, nawet w miejscach tak dla nas egzotycznych jak Australia, Japonia, czy Dubaj.

Mariusz Senger przygotowując swoją najnowszą autorską kolekcję strojów postanowił do marketingowej promocji wyrobów sięgnąć po motywy shibari i zaangażował nas (nawado.pl) do realizacji tych zamierzeń.

W rezultacie powstało 12 filmów instruktażowych, pokazujących sposoby wykonania dwunastu różnych wiązań.
Klient kupujący któryś z wyrobów kolekcji SHIBARI powered by demoniq otrzyma w pudełku ozdobionym zdjęciem przedstawiającym jedno z tych wiązań wybrany strój/komplet, dwie czerwone linki i ulotkę informującą o miejscu w sieci, gdzie dostępny będzie film z instruktarzem wykonania wiązania uwidocznionego na opakowaniu.
Wszystkie filmy zostały wyposażone w kilka wersji językowych, zależnie od rejonu dystrybucji wyrobów.

Oprócz filmów instruktażowych wykonano szereg zdjęć prezentujących stroje i wiązania, a także materiałów filmowych i zdjęć w konwencji „backstage”. Materiały te są przeznaczone do akcji marketingowych, wykonania opakowań i ulotek.

Stopniowo, w miarę ich publikowania przez Demoniq, będziemy je prezentować w sąsiedniej zakładce „DEMONIQ/Filmy, zdjęcia, relacje” (kliknięcie obok w słowo DEMONIQ poprowadzi tam na skróty)

Tutaj podajemy link prowadzący do strony Demoniq, w miejsce opisujące koncepcję promującą kolekcję oraz poszczególne wyroby, których oferta będzie stopniowo wzbogacana:

http://demoniq24.pl/shibari_powered_by_demoniq_-_nowosc_2016_17,145,0.html

hoshi_shibari_pack

30% rabatu na zakupy bielizny erotycznej w sklepie  www. demoniq24.pl

Dzięki naszej współpracy z firmą Hyperion, producentem bielizny erotycznej marki Demoniq, możemy wszystkim nabywcom naszych lin, uczestnikom naszych warsztatów i prowadzonych przez nas imprez, a także wszystkim naszym przyjaciołom przekazać kod rabatowy uprawniający do 30% zniżki na zakupy w sklepie www.demoniq24.pl  –  firmowym sklepie producenta bielizny erotycznej.

Wystarczy zgłosić się do nas po ten kod, a potem dokonując ewentualnych zakupów wykorzystać go do otrzymania 30% zniżki.

Promocja przeznaczona jest dla osób indywidualnych.