24.11.2012 Sinteractions IV – Klub Usta, Warszawa

  • 27 listopada 2012

 

24.11.2012 Sinteractions IV – Klub Usta, Warszawa

 

Poniżej tekst informacji Organizatora:

Zapraszamy na czwartą odsłonę Sinteractions!

Tej jesieni chcemy zabrać Was na bardzo wyuzdaną przygodę, kojarzącą się z bliskim wschodem, lub całkiem niedawną historią Ameryki. Któż z Was nie marzył o wizycie na targu niewolników, lub skrycie nie chciał poczuć się jak czyjaś własność bezwzględnie wystawiona na sprzedaż. Już 24 listopada damy Wam taką możliwość i zabierzemy Was na najprawdziwszy Targ Niewolników.

Targ Niewolników

Licytacje będą trwały całą noc. Każdy niewolnik lub niewolnica będzie prezentowany w klatce w holu. Chętni przed aukcją wybiorą poziomy oraz kategorie praktyk jakim gotowi są poddać się z Tabeli SinGame. Walutą obowiązującą w trakcie zabawy będzie oczywiście SinCash. Więcej informacji na temat targu niewolników znajdziecie w tym artykule.. Natomiast jeśli chcesz zostać, lub sprzedać niewolnika na aukcji – skorzystaj z tego formularza.

Pokaz dominacji

Aby zobaczyć płomień świecy musisz zanieść ją w ciemność
/Ursula K. Le Guin/

Na listopadowym Sinteractions nie zabraknie również bardziej mistycznego pokazu dominacji. Mroczna i wzniosła erotyka zmieszana z tajemnicą służby i przyjemności płynącej z oddania, z gry zmysłów. Na chwilę oderwiemy Was od doczesnego świata abyście mogli zostać światkami pięknej mistycznej ceremonii, pamiętając że “zapalić świece oznacza rzucić cień”. Pokazem, tym, pragniemy zachwycić Was, uczynić z niego oprawę  wydarzenia, inspirację do Waszych dalszych działań.

Specjalna Niespodzianka!

W godzinach przedpołudniowych,  poprzedzających  Sinteraction wszystkich chętnych uczestników imprezy zapraszamy na specjalną niespodziankę. Koncepcja tej inicjatywy jest na tyle świeża, że musicie dać nam kilka dni na jej opracowanie jednak wiemy już, że dla uczestników Sinteractions będzie bezpłatna.

Jak zawsze możecie się spodziewać atmosfery sprzyjającej swobodnej zabawie, perwersyjnego klimatu i kameralnych warunków  zapewniających dyskrecję. Jak zawsze spodziewany się lekkiej przewagi liczebnej Pań dzięki na naszych imprezach dość trudno jest się nudzić.

Dyskrecja:

Telefony i aparaty fotograficzne zostają w szafkach w szatni. Obsługa jest profesjonalna i nie narzucająca się, a sama willa znajduje się w ustronnym miejscu w dzielnicy Wawer.

W ramach imprezy:

Na SinClubowo animowanej imprezie – z ceremonialną główną atrakcją oraz aukcją niewolników, jak zawsze nie zabraknie poczęstunku z szeroką gamą wykwintnych alkoholi.  24 listopada w Warszawie przy ul Strusia znajdziecie: pięknie wyposażony lokal – dobrze zaadoptowany do naszych potrzeb i wyposażony w bdsm-owe sprzęty, dodatkowo z klimatycznym BDSM-owym poddaszem. Perwersyjne gry i zabawy oraz niezwykle swobodnych SinClubowiczów!

Dresscode:

Obowizują dwie opcje stroju:

Fetish (Latex, Skóra, Lack, itp.), Burlesque, Military, Goth, nago w obroży

Wieczorowypo konsultacji i za zgodą  organizatorów, aby ograniczyć możliwość wejścia gapiów nie zainteresowanych klimatem. Strój wieczorowy oznacza dla Panów minimum Garnitur i krawat, dla Pań – suknię.

 

Description:

Pora wyjawić na czym polega zapowiadana w informacjach o listopadowej Sinteractions niespodzianka.

Chcemy dać Wam możliwość zagłębienia się w przepięknej sztuce shibari w specjalnej edycji warsztatów Weekendowej Akademii Bondage [nawado.pl][tym linkiem

Zwracamy uwagę, że zajęcia będą odbywać się w parach, dobór par pozostawiamy w gestii uczestników.

Jak się przygotować:

1. Luźne, nie krępujące ruchów ubrania.
2. Do wiązania będą potrzebne 3 kawałki liny o długości 7 do 8 metrów każdy ( lub alternatywnie 6×4 metry ), o grubości 6-8 mm ( polecamy 6 mm ).

Uwaga !

Jeśli nie macie dostatecznej ilości lin – zaznaczcie odpowiednią opcję przy rejestracji.

 

       

You must be logged in to post a comment.